Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Další informace

Sorumluluk

"Yeşil konseptimiz" 30 yılı aşkın bir süredir kendini kanıtlamaktadır.

Temizlik kabiliyetlerini azaltmadan, sürdürülebilirlik ve OSHE (İş Güvenliği, Sağlık ve Çevre) konularına özel önem vererek yüzey işlemleri alanında alternatif sistem çözümleri sunuyoruz.

BIO-CIRCLE yıkama masamız bu konsepti bünyesinde barındırıyor ve bu sayede başarılı bir şekilde pazar lideri haline geldi.

Sistem çözümlerimiz her zaman kaynakları koruma ve sürekli olarak etkili temizlik sonuçları için tehlikeden kaçınma kavramına dayanmaktadır. Sorumluluk alırız; yenilenebilir hammaddelerin kullanımına önem veriyor ve tehlikeli maddelerin yerine ikame ederek ve kullanımını azaltarak tehlikeleri önlemek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Sonuç olarak ürünlerimizin büyük bir kısmı VOC içermez veya sadece sınırlı miktarda bulunur ve CLP yönetmeliğine göre zorunlu etiketlemeye tabi değildir. Ayrıca temizleme sistemlerimizin kullanımı kolaydır ve kullanıcıya fiziksel rahatlık sağlar.

Entegre resirkülasyon sistemleri, temizleme sıvısının daha uzun hizmet ömrüne olanak tanır. Ayrıca, düşük sıcaklıklı temizleyicilerimiz, ortam sıcaklığında bile mükemmel temizleme performansı sağladıkları için enerji açısından verimlidir.

Çevremizden sorumlu olduğumuzun tamamen farkındayız ve bu nedenle tam entegre çevre yönetim sistemimiz, DIN ISO 14.001 standardının yönergelerine uygun olarak Lloyds Register Deutschland GmbH tarafından düzenli olarak onaylanmaktadır. Ekolojik odaklı bir şirket olarak, yalnızca optimum ürün performansına değil, aynı zamanda çevre ile maksimum uyumluluğa ve çalışanların korunmasına da en yüksek değeri veriyoruz.

Verimli temizleme ve kaynaklama için yetkin bir ortağız. Firmamız kendi bünyesinde teknik satış, kendi bünyesinde üretim, uygulama teknolojisi ve Ar-Ge departmanları sunmaktadır.

Müşterilerimiz geleceğimizdir.

55 ülkede bir ortaklar ve satıcılar ağı oluşturduk ve sistem çözümlerimizi dünya çapında dağıtıyoruz.

Sürekli iyileştirme ve müşteri odaklı yenilik arayışıyla hareket ediyoruz.

Müşterilerimizin ilgi alanlarını ve hedeflerini unutmayız. Sistemlerimizi, ürünlerimizi ve teknolojilerimizi geliştirmek ve iyileştirmek için çalışmaktan asla vazgeçmeyiz.

Müşterilerimiz, mevcut süreçleri optimize etmemize, alternatifler geliştirmemize ve daha iyi çalışmalarını sağlayacak çözümler tasarlamamıza yardımcı oluyor.

Sadece bireysel çözümler değil, çeşitli iş sektörlerinde çok çeşitli yüzeyleri temizlemek için kullanılabilecek komple sistem çözümleri sunmak istiyoruz.

Müşterilerimizin özel isteklerine cevap veriyoruz. Minimum teslimat sürelerine ek olarak, eğitimli ve yetkin ekibimiz tarafından sağlanan yoğun müşteri hizmetleri ve danışmanlığına da odaklanıyoruz. Bu sayede müşterilerimize kapsamlı hizmetler sunmaktayız.

Ürünlerimiz ve sistemlerimiz ile ilgili bilgi ve talimatlar, satış temsilcilerimiz veya servis teknisyenlerimiz tarafından müşterilerimize sunulmaktadır. Satış temsilcilerimiz müşterilerle birlikte çalışır ve böylece en verimli sistem çözümlerini birlikte geliştirir. Ayrıca genel merkezimizde müşterilerimiz ve bayilerimiz için gösteriler ve eğitimler sunuyoruz.

Şirket merkezindeki teknik ve araştırma ve geliştirme departmanlarımız da kirlenmiş parçaların veya temizleme banyolarımızın analizlerini yapmaktadır.

Ayrıca, müşteri hizmetlerimiz her türlü sorunuzda size memnuniyetle yardımcı olacak ve ürünlerimiz, uygulamalarımız veya teknolojilerimiz hakkında size danışmanlık sağlayacaktır.

Düzenli eğitimler, seminerler ve toplantılar sayesinde ekibimiz yeni süreçleri, ürünleri, sistemleri, teknolojileri ve bunların uygulamalarını takip eder.

Müşterilerimizi destekliyor ve onlara her konuda uzman yardımı sunuyoruz.

Uzmanlığımızı kendi çalışma alanınızda kullanmaktan memnuniyet duyarız - lütfen bizimle iletişime geçin!

Bio-Circle Yüzey Teknolojileri

Saray Mah. Siteyolu Cad. Anel İş Mer. No:5 D:28

Ümraniye / İstanbul

 +90 216 912 10 73
✉ info@bio-circle.com.tr