Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Další informace

Hizmetler

Pazarların sürekli gelişimi, geleceğe yönelik bir kurumsal yapının tutarlı bir şekilde uygulanmasını gerektirir.

Teknik uygulamalar alanında kişisel hizmete ve nitelikli tavsiyeye önem veriyoruz, bu nedenle çalışanlarımızın daha fazla gelişimini de güçlü bir şekilde destekliyoruz. Yıllar geçtikçe, yüksek performanslı ekibimiz müşterilerimizin tam olarak neye ihtiyaç duyduğunu bildiğini ve sürekli optimizasyon yoluyla çok çeşitli uygulamalar için yenilikçi çözümler bulabileceğini kanıtladı.

Avrupa ve dünya çapındaki pazarlardaki varlığımız, farklı gereksinimlere hızlı ve esnek bir şekilde yanıt vermemizi sağlayan müşteri isteklerini daha başlangıçta belirlememize olanak tanır.

Bu nedenle müşterilerimize yakın olmak ve onlara bireysel destek sağlayabilmek bizim için çok önemlidir.

Uygulamanız için bilgi birikimimizden yararlanın!

Temizlik ve kaynak maddelerinin seçiminden temizlik teknolojisine kadar temizlik ve kaynak proseslerinizi optimize etmede size destek olmaktan mutluluk duyarız.

Yüksek ürün kalitesine ve maliyet etkinliğine büyük önem veriyoruz ve mümkün olan en kısa teslimat sürelerini garanti ediyoruz.

Satış temsilcilerimiz ve servis ekibimiz, ürünün doğrudan mevcut süreçlere entegrasyonunu sağlayacaktır. Sistem çözümleri sizinle işbirliği içinde geliştirilir ve böylece verimli bir temizleme ve kaynak işlemi oluşturulur. Çalışanlarımıza cihazlar, temizlik maddeleri ve teknolojiler hakkında düzenli seminerler ve eğitimler, en iyi bilgiyi garanti eder.

Çalışanlarımız size hem şahsen hem de telefonla kapsamlı bakım sağlayacaktır.

Ayrıca, tüm kimyasal, biyoteknolojik ve teknik soruları cevaplayacağımız ve ürünlerimizle ilgili uygulama tavsiyeleri sunacağımız telefon hattımız aracılığıyla kapsamlı müşteri hizmetleri sunuyoruz.

Doğrudan merkezdeki müşteri hizmetlerimiz

Müşteriye ve pazara özel odağımız, doğrudan genel merkezimizde sunulan eksiksiz bir hizmetle tamamlanmaktadır.

Sizi doğrudan şirket merkezimizde ağırlamaktan ve temizleme ve kaynaklama çözümlerimizi size tanıtmaktan mutluluk duyacağız. Lütfen bizimle iletişime geçin ve randevu alın.

Ayrıca bayilerimize kullanıcı eğitimleri ve ürün eğitimleri de veriyoruz.

Uygulamalı teknoloji departmanımız, ihtiyaçlarınıza tam olarak uygun temizlik sistemini ve temizlik maddesini belirlemenize yardımcı olacaktır.

Ayrıca size kirlenmiş parçaları, kirlenmeleri hakkında gerekli tüm bilgilerle birlikte uygulamalı teknoloji departmanımıza gönderme fırsatı da sunuyoruz.

Ayrıca, performans testi için bizden satın aldığınız ekipmandan temizleme banyosunun bir örneğini bize göndermekten çekinmeyin. Temizleme banyosunun bir örneği incelenecek ve gerekirse temizleyici gerektiği gibi ayarlanacaktır.

Hizmetimiz doğrudan yerinde

Verimli temizlik ve kaynak için yetkin bir ortağız ve sürdürülebilirlik, iş güvenliği, çalışan sağlığının korunması ve çevreye çok dikkat ediyoruz.

Sistem çözümlerimiz ile müşterinin mevcut sürecini optimize etmeye ve farklı alternatifler sunmaya çalışıyoruz.

Satış temsilcilerimiz, ihtiyaçlarınıza göre ideal sistem çözümünü bulmanıza yardımcı olmaktan ve kaliteli ürünlerimizin etkili temizleme performansını size göstermekten mutluluk duyacaktır. Yalnızca sistemlerimiz hakkında sorular ve tavsiyeler söz konusu olduğunda değil, aynı zamanda güvenlik ve ürünlerimizin uygulanması gibi alanlarda da sürekli olarak ilgilenileceksiniz.

Yenilikçi BIO-CIRCLE yıkama masalarımız için de özel bir hizmet sunuyoruz.

Satın almadan önce birkaç gün test etmeniz için bu tabloları size ödünç vermekten mutluluk duyarız.

BIO-CIRCLE yıkama masalarımızın satın alındıktan sonra da işlevselliğini garanti etmesi için düzenli olarak temizlenmeli ve kontrol edilmelidir. Bu nedenle deneyimli servis teknisyenlerimiz tarafından doğrudan bulunduğunuz yerde gerçekleştirilen kapsamlı bir cihaz servisi sunuyoruz. Masalara yılda üç, dört kez ve hatta sık kullanım durumunda on kez hizmet veriyoruz.

Hizmetlerimiz:

  • Eğitimli ekibimiz tarafından sağlanan nitelikli tavsiye ve destek
  • Telefonla müşteri hizmetleri ve doğrudan yerinizde istişareler
  • Gereksinimlerinize göre uyarlanmış sistem çözümlerinin işbirliği içinde geliştirilmesi
  • Ürün ve ekipmanlarımızın yerinizde veya atölyemizde gösterilmesi
  • Kullanıcılar ve tüccarlar için eğitim ve ürün eğitimi
  • Kirli parçalarınızın veya temizleme banyosu numunelerinizin analizi
  • BIO-CIRCLE yıkama masalarımıza özel hizmetler (temizlik, servis)


Herhangi bir sorunuz varsa veya ek bilgiye ihtiyacınız varsa, lütfen istediğiniz zaman telefon veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.

Sizinle işbirliği yapmak için sabırsızlanıyoruz!

Bio-Circle Yüzey Teknolojileri

Saray Mah. Siteyolu Cad. Anel İş Mer. No:5 D:28
Ümraniye / İstanbul

 +90 216 912 10 73
✉ info@bio-circle.com.tr